Hallo allen,                                                                                                                                                         

Op 14 september a.s. begint de jaarlijkse Grote Clubactie weer. Ook dit jaar gaan wij samen met onze leden proberen om zo veel mogelijk loten te verkopen. Vorig jaar hebben we na een hele goede verkoop van de loten een nieuwe tumblingbaan kunnen aanschaffen. Deze wordt door de gymleden met veel plezier gebruikt. Ons doel dit jaar is een extra aanvulling op de tumblingbaan. We willen met de opbrengst een opblaas kast en een opblaas schuinvlak kopen. Met deze attributen kunnen de leden het maximale uit hun oefeningen halen. Helpen jullie onze leden om hun doel te behalen?

Met vriendelijke groet,

Mgvv (Marrumer gymnastyk en volleybalvereniging)